Stare drewno

Skupujemy dobrze zachowane stare drewnostare-drewno

O nieocenionych zaletach estetyczno – budowlanych starego drewna nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Właściwie odnowione zdrowe drewno to pożądany materiał architektoniczny, który jest w cenie. Nasza firma doskonale zna i rozumie duży potencjał, który tkwi w starym drewnie. Właśnie dzięki temu powstał nasz skup starego drewna, który zajmuje się skupem dobrego gatunkowo drewna na terenie całej Polski. Posiadamy własny transport dlatego odbierzemy od Ciebie każdą ilość starego drewna.

Stare drewno to dla nas wartościowy surowiec, który stosujemy do odzysku. Chętnie skupujemy bale ciosane, deski podłogowe, jak i deski obiciowe. Jeżeli jesteś w posiadaniu któregoś z wymienionych typów drewna, bądź masz budynek do rozbiórki to skontaktuj się z nami. Nasz skup starego drewna dokona rzeczowej wyceny, przyjedziemy aby odebrać Twoje drewno i zapłacimy od ręki gotówką. Jeżeli nie znasz się na drewnie i masz wątpliwości co do jego dobrej jakości to żaden problem. Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie. Służymy fachowym doradztwem materiałowym i wycenimy Twoje stare drewno. Zapraszamy do kontaktu.

Jesteś w posiadaniu starych domów, stodół, młynów czy budynków gospodarczych, które zostały stworzone z materiału, jakim jest drewno? Jeśli tak i w najbliższym czasie masz zająć się ich rozbiórką i jednocześnie nie wiesz, co zrobić ze starym drewnem, mamy propozycję, która być może Cię zainteresuje. O starym drewnie wiemy wszystko. Dostrzegamy również jego nieoceniony potencjał estetyczno – budowlany, do którego nie trzeba chyba nikogo przekonywać.

stare-drewno-tanioWiemy, że należycie odnowione zdrowe drewno to pożądany materiał architektoniczny, który jest w cenie. Znamy i rozumiemy ogromny potencjał, jaki drzemie w starym drewnie. W tym celu otworzyliśmy nasz skup starego drewna, który zajmuje się skupem dobrego gatunkowo drewna na terenie całej Polski, a w szczególności województwa świętokrzyskiego. Jesteśmy w posiadaniu własnego środka transportu, dzięki czemu odbierzemy od Państwa każdą ilość starego drewna. Najchętniej skupujemy natomiast bale ciosane, deski podłogowe oraz deski obiciowe. Jeśli jesteście w ich posiadaniu i chcecie pozbyć się tego budulca, nie traćcie czasu i jak najszybciej skontaktujcie się z naszymi przedstawicielami.

Stare drewno to dla nas wartościowy surowiec, za który jesteśmy w stanie zapłacić naprawdę sporo. Jeżeli posiadacie bale ciosane, deski podłogowe, deski obiciowe i inne stare drewno lub nawet całe budynki dopiero przeznaczone do rozbiórki zadzwońcie jeszcze dzisiaj. Ze swojej strony możemy Was zapewnić o kontakcie z najlepszymi fachowcami w branży, którzy na bazie swojego ogromnego doświadczenia dokonają rzeczowej wyceny starego drewna. W możliwie jak najkrótszym czasie przyjedziemy na miejsce, dokonamy wyceny, odbierzemy stare drewno i zapłacimy za nie gotówką. Nie musisz martwić się o długie terminy przelewów. W naszej firmie płacimy do ręki, oferując klarowne i zarazem znakomite warunki współpracy, co doceni każdy z naszych klientów.

Żadnym problemem nie jest również z Twojej strony brak wiedzy na temat sprzedawanego drewna. Nasi doradcy, którzy dokonują wyceny, bardzo chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, aby przed finalizacją całej transakcji wyeliminować wszystkie wątpliwości. Służymy fachowym doradztwem materiałowym i wycenimy Twoje stare drewno sprawiedliwie i z korzyścią dla Ciebie.

Dbamy o swoich klientów i nie zamierzamy Was oszukiwać, każdego dnia dbając o dobrą reputację firmy. Między innymi dzięki takim staraniom jesteśmy cenionym partnerem biznesowym, niezależnie czy kontaktuje się z nami osoba prywatna, czy firma.

Oferujemy najlepsze na rynku ceny, a klientom zainteresowanym wysokiej jakości starym drewnem gwarantujemy budulec najlepszej jakości, który został odnowiony i cechuje się znakomitymi parametrami. Dokładamy wszelkich starań, aby zakupione przez naszych klientów drewno posłużyło im przez minimum kilkadziesiąt najbliższych lat. Wysokiej klasy sprzęt w połączeniu z doświadczoną załogą pozwalają nam spełnić wymagania nawet najwybredniejszych klientów.

staredrewnokielce.pl

Wood –Fert
Przemysław Fert

Kołomań 105A
26-050 Zagnańsk

tel. 518952302
e-mail :biuro@staredrewnokielce.pl

 

Zobacz również: Stare deski | Drewno rozbiórkowe

Summary
Review Date
Reviewed Item
Specjaliści od starego drewna. Rzetelna wycena materiału drzewnego i pomoc w rozbiórce. Firma godna polecenia.
Author Rating
5
Designed by www.eesignalboosters.co.uk, thanks to: http://www.r4isdhc-3ds.fr/, http://www.pitlanefairingss.com/ and ee signal boosters