fbpx
Stare drewno i deski
Stare drewno i deski

Stare drewno

Skupujemy dobrze zachowane stare drewnostare-drewno
O nieocenionych zaletach estetyczno – budowlanych starego drewna nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Właściwie odnowione zdrowe drewno to pożądany materiał architektoniczny, który jest w cenie. Nasza firma doskonale zna i rozumie duży potencjał, który tkwi w starym drewnie. Właśnie dzięki temu powstał nasz skup starego drewna, który zajmuje się skupem dobrego gatunkowo drewna na terenie całej Polski. Posiadamy własny transport dlatego odbierzemy od Ciebie każdą ilość starego drewna.

Stare drewno to dla nas wartościowy surowiec, który stosujemy do odzysku. Chętnie skupujemy bale ciosane, deski podłogowe, jak i deski obiciowe. Jeżeli jesteś w posiadaniu któregoś z wymienionych typów drewna, bądź masz budynek do rozbiórki to skontaktuj się z nami. Nasz skup starego drewna dokona rzeczowej wyceny, przyjedziemy aby odebrać Twoje drewno i zapłacimy od ręki gotówką. Jeżeli nie znasz się na drewnie i masz wątpliwości co do jego dobrej jakości to żaden problem. Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie. Służymy fachowym doradztwem materiałowym i wycenimy Twoje stare drewno. Zapraszamy do kontaktu.

Jesteś w posiadaniu starych domów, stodół, młynów czy budynków gospodarczych, które zostały stworzone z materiału, jakim jest drewno? Jeśli tak i w najbliższym czasie masz zająć się ich rozbiórką i jednocześnie nie wiesz, co zrobić ze starym drewnem, mamy propozycję, która być może Cię zainteresuje. O starym drewnie wiemy wszystko. Dostrzegamy również jego nieoceniony potencjał estetyczno – budowlany, do którego nie trzeba chyba nikogo przekonywać.

Stare drewno to dla nas wartościowy surowiec, który stosujemy do odzysku. Chętnie skupujemy bale ciosane, deski podłogowe, jak i deski obiciowe.

Wiemy, że należycie odnowione zdrowe drewno to pożądany materiał architektoniczny, który jest w cenie. Znamy i rozumiemy ogromny potencjał, jaki drzemie w starym drewnie. W tym celu otworzyliśmy nasz skup starego drewna, który zajmuje się skupem dobrego gatunkowo drewna na terenie całej Polski, a w szczególności województwa świętokrzyskiego. Jesteśmy w posiadaniu własnego środka transportu, dzięki czemu odbierzemy od Państwa każdą ilość starego drewna. Najchętniej skupujemy natomiast bale ciosane, deski podłogowe oraz deski obiciowe. Jeśli jesteście w ich posiadaniu i chcecie pozbyć się tego budulca, nie traćcie czasu i jak najszybciej skontaktujcie się z naszymi przedstawicielami.

Stare drewno to dla nas wartościowy surowiec, za który jesteśmy w stanie zapłacić naprawdę sporo. Jeżeli posiadacie bale ciosane, deski podłogowe, deski obiciowe i inne stare drewno lub nawet całe budynki dopiero przeznaczone do rozbiórki zadzwońcie jeszcze dzisiaj. Ze swojej strony możemy Was zapewnić o kontakcie z najlepszymi fachowcami w branży, którzy na bazie swojego ogromnego doświadczenia dokonają rzeczowej wyceny starego drewna. W możliwie jak najkrótszym czasie przyjedziemy na miejsce, dokonamy wyceny, odbierzemy stare drewno i zapłacimy za nie gotówką. Nie musisz martwić się o długie terminy przelewów. W naszej firmie płacimy do ręki, oferując klarowne i zarazem znakomite warunki współpracy, co doceni każdy z naszych klientów.

Żadnym problemem nie jest również z Twojej strony brak wiedzy na temat sprzedawanego drewna. Nasi doradcy, którzy dokonują wyceny, bardzo chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, aby przed finalizacją całej transakcji wyeliminować wszystkie wątpliwości. Służymy fachowym doradztwem materiałowym i wycenimy Twoje stare drewno sprawiedliwie i z korzyścią dla Ciebie.

Dbamy o swoich klientów i nie zamierzamy Was oszukiwać, każdego dnia dbając o dobrą reputację firmy. Między innymi dzięki takim staraniom jesteśmy cenionym partnerem biznesowym, niezależnie czy kontaktuje się z nami osoba prywatna, czy firma.

Oferujemy najlepsze na rynku ceny, a klientom zainteresowanym wysokiej jakości starym drewnem gwarantujemy budulec najlepszej jakości, który został odnowiony i cechuje się znakomitymi parametrami. Dokładamy wszelkich starań, aby zakupione przez naszych klientów drewno posłużyło im przez minimum kilkadziesiąt najbliższych lat. Wysokiej klasy sprzęt w połączeniu z doświadczoną załogą pozwalają nam spełnić wymagania nawet najwybredniejszych klientów.

Stare deski

Dlaczego skupujemy stare deski?
Stare desstare-deskiki mają swój niepowtarzalny urok. Prawdziwe drewno zastosowane przy aranżacji wnętrz oraz przy budowie domu potrafi stworzyć ciepłą, rodzinną atmosferę. Nasza firma zna się na drewnie i rozumie jego duży potencjał budowlano – estetyczny. Dlatego też zajęliśmy się skupem starych desek do odzysku. Skupujemy stare deski, odrestaurowujemy je i sprzedajemy w postaci stylowych elementów architektoniczno – budowlanych. Naszym klientom za dobrze zachowane stare deski proponujemy uczciwą cenę. Dysponujemy własnym transportem dlatego bez obaw odbierzemy od Ciebie każdą ilość starych desek.

Przedmiotem naszej oferty jest skup wszelakich desek pochodzących z rozbiórki domów, stodół, jak i innych obiektów infrastruktury budowlanej. Kupimy od Ciebie deski obiciowe oraz deski podłogowe. Przedstaw nam swój budynek do rozbiórki lub zbiór desek a my dokonamy korzystnej dla Ciebie wyceny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Służymy fachową pomocą i doradztwem materiałowym.

Jakie korzyści niosą w sobie stare deski? Wielu być może nie potrafi ujrzeć w nich piękna, które my dostrzegamy na co dzień. Według nas mają one bowiem swój niepowtarzalny urok. Prawdziwe drewno zastosowane przy aranżacji wnętrz oraz przy budowie domu potrafi stworzyć ciepłą, rodzinną atmosferę. Nasza firma zna się na drewnie i rozumie jego duży potencjał budowlano – estetyczny. Dlatego też zajęliśmy się skupem starych desek do odzysku. Skupujemy stare deski, odrestaurowujemy je i sprzedajemy w postaci stylowych elementów architektoniczno – budowlanych.

Ofertę naszej firmy stanowi skup różnych desek pochodzących z rozbiórki starych domów, stodół oraz innych obiektów infrastruktury budowlanej, które stworzone są z tego naturalnego i oryginalnego budulca, jakim jest drewno. Kupimy od Ciebie deski obiciowe oraz deski podłogowe.

Niezależnie od jakości surowca, stopnia znajomości jakości sprzedawanego drewna, każdy z klientów może liczyć na nasz szacunek oraz sprawiedliwą wycenę. Mniej ważne jest to, czy oferujesz nam pojedyncze deski pochodzące z rozbiórki starego budynku, czy może masz zamiar przedstawić nam cały kompleks przeznaczony do rozbiórki. Zrób to, a nasi specjaliści jak najszybciej zjawią się w wyznaczonym przez Ciebie miejscu w celu dokonania sprawiedliwej i zawsze korzystnej dla naszego klienta wyceny. Nikt z Was nie poczuje się w żaden sposób oszukany. Znamy się na tym, co robimy i za dobrej jakości drewno potrafimy zapłacić naprawdę słono. Im słabsze stare deski nam Państwo oferujecie, tym nasza cena będzie niższa. W żadnym wypadku nie poczujecie się pokrzywdzeni. Nasi specjaliści dokładnie przyjrzą się oferowanym produktom, wszystko Wam dokładnie wytłumaczą, wskazując na najważniejsze parametry, które wskazują na wysoką cenę oraz dokonają sprawiedliwej wyceny. Ostatnie słowo zawsze należy natomiast do naszych klientów. Niczego nikomu nie narzucamy. Wszystkich zainteresowanych Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Służymy fachową pomocą i doradztwem materiałowym.

„Wysoka i uczciwa cena to jedno. Nie zapominajmy, że dysponujemy również własnym transportem, dzięki czemu bez obaw odbierzemy od Państwa każdą ilość starych desek z zaznaczeniem, że im będzie ich więcej, tym lepiej. Nie musicie się martwić tym, że część towaru u Was zostanie. Nie zostawiamy swoich klientów w potrzebie, zawsze zabierając od nich wszystkie stare deski niezależnie od ich ilości.stare-deski-skup

Swoją ofertę kierujemy jednak nie tylko do posiadaczy starych desek. Poza nimi chcielibyśmy zwrócić się do wszystkich klientów zainteresowanych solidnym naturalnym materiałem budowlanym, który posłuży do wzniesienia budynku czy dekoracji Waszych mieszkań, domów czy budynków gospodarczych.

W odnawianiu starych desek mamy tak wielkie doświadczenie, że prace te nie mają przed nami żadnych tajemnic. Tak samo, jak staramy się pozyskiwać najlepsze deski, tak samo tylko i wyłącznie te o optymalnych parametrach oferujemy swoim klientom. Nabywając odrestaurowane stare deski w naszej firmie, masz świadomość, że sięgasz po budulec znakomitej jakości, który parametrami nie odbiega deskom całkiem nowym. W tym przypadku poza ich najwyższą jakością dostajesz oryginalny materiał naturalnie postarzony, który korzystnie wpływa na odbiór wizualny i klimat.

Wood Fert

Kołomań 105A
+48518952302
biuro@staredrewnokielce.pl

Kontakt

Nawiążemy stałą współpracę z dostawcami starego drewna i starych desek z całej Polski. Zapewniamy atrakcyjne ceny, własny transport oraz stały odbiór towaru na terenie całej Polski.

Wood Fert

NIP.959-18343-09
REGON: 260647740

Adres

Kołomań 105A, 26-050 Zagnańsk

Telefon

+48 518-952-302