fbpx
Drewno rozbiórkowe
Drewno rozbiórkowe

Drodzy Klienci,
Właśnie trafiliście Państwo na stronę największej firmy w województwie świętokrzyskim, która zajmuje się starym drewnem rozbiórkowym. Od wielu lat pozyskujemy stare drewno rozbiórkowe, aby następnie nadać mu drugie życie.


Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy zarówno klientów, którzy są w posiadaniu starego drewna pochodzącego z rozbiórki stodoły, spichlerza, młyna czy domu drewnianego, jak również tych, którzy chcieliby je pozyskać i wykorzystać przy wznoszeniu swojej budowli. Zdrowe i dobrze zachowane może zostać ponownie wykorzystane przy budowie nowych domów, konstrukcji oraz przy aranżacji wnętrz. Znamy się na drewnie, dlatego potrafimy docenić dobrą jakość drewna i zaproponować za nie korzystną cenę.

Cenimy sobie jakość, a swoje kontakty z klientami budujemy na wzajemnym zaufaniu i Waszym zadowoleniu.

Stała współpraca

Jeżeli macie Państwo jakieś wątpliwości i pytania to zapraszamy do kontaktu. Chętnie je rozwiejemy, licząc na długą i owocną współpracę. Dysponujemy własnym transportem, więc jesteśmy w stanie odebrać je z każdego miejsca w Polsce, z naciskiem na województwo świętokrzyskie. Stawiamy na jasne reguły współpracy i fachowe doradztwo przy starym drewnie rozbiórkowym.

Jeśli jesteście klientami, którzy mają zamiar wykorzystać je ponownie, pragniemy Wam zagwarantować, że nasza firma daje staremu drewnu szansę na drugie życie i ma w tym ogromne doświadczenie. Wysokiej klasy sprzęt, najlepsze impregnaty oraz doświadczony zespół jest gwarancją najwyższej jakości usługi odrestaurowania starego drewna, które ponownie cechuje się najlepszymi parametrami.

Damy korzystną cenę!

Drewno pochodzące z rozbiórki stodoły, spichlerza, młyna czy domu drewnianego to prawdziwy rarytas. Zdrowe i dobrze zachowane może zostać ponownie wykorzystane przy budowie nowych budynków oraz przy aranżacji wnętrz. Znamy się na drewnie dlatego potrafimy docenić dobrą jakość drewna i zaproponować za niego korzystną cenę. Za drewno rozbiórkowe naprawdę dobrej jakości jesteśmy w stanie zapłacić bardzo dobrze, wybijając się pod tym względem przed wcale nie małą konkurencję.

Wood Fert

Kołomań 105A
+48518952302
biuro@staredrewnokielce.pl

Kontakt

Nawiążemy stałą współpracę z dostawcami starego drewna i starych desek z całej Polski. Zapewniamy atrakcyjne ceny, własny transport oraz stały odbiór towaru na terenie całej Polski.

Wood Fert

NIP.959-18343-09
REGON: 260647740

Adres

Kołomań 105A, 26-050 Zagnańsk

Telefon

+48 518-952-302