Drewno rozbiórkowe

Skupujemy dobrej jakości drewno rozbiórkowe

Drodzy Klienci,

Właśnie trafiliście Państwo na stronę największej firmy w województwie świętokrzyskim, która zajmuje się starym drewnem rozbiórkowym. Od wielu lat pozyskujemy stare drewno rozbiórkowe, aby następnie nadać mu drugie życie. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy zarówno klientów, którzy są w posiadaniu starego drewna pochodzącego z rozbiórki stodoły, spichlerza, młyna czy domu drewnianego, jak również tych, którzy chcieliby je pozyskać i wykorzystać przy wznoszeniu swojej budowli. Zdrowe i dobrze zachowane może zostać ponownie wykorzystane przy budowie nowych domów, stare-drewno-rozbiorkoweinnych konstrukcji oraz przy aranżacji wnętrz. Znamy się na drewnie, dlatego potrafimy docenić dobrą jakość drewna i zaproponować za nie korzystną cenę.

Chętnie kupimy od Państwa drewno pochodzące z rozbiórek, remontów drewnianych budynków czy z demontażu każdego budynku. Naszym głównym przedmiotem kupna są deski obiciowe, deski podłogowe oraz bale ciosane pochodzące z obiektów w całej Polsce.

Jeżeli macie Państwo jakieś wątpliwości i pytania to zapraszamy do kontaktu. Chętnie je rozwiejemy, licząc na długą i owocną współpracę. Dysponujemy własnym transportem, więc jesteśmy w stanie odebrać je z każdego miejsca w Polsce, z naciskiem na województwo świętokrzyskie. Stawiamy na jasne reguły współpracy i fachowe doradztwo przy starym drewnie rozbiórkowym.

Skoro trafiliście na naszą stronę, zgadujemy, że jesteście w posiadaniu takiego drewna. Dlaczego nie powinno ono lądować w piecu, ale zostać spożytkowane w innym celu? Kwestia finansowa to jedno. Jeśli natomiast martwicie się niskimi stawkami, nie musicie mieć żadnych obaw. Za drewno rozbiórkowe naprawdę dobrej jakości jesteśmy w stanie zapłacić bardzo dobrze, wybijając się pod tym względem przed wcale nie małą konkurencję. Cenimy sobie jakość, a swoje kontakty z klientami budujemy na wzajemnym zaufaniu i Waszym zadowoleniu. To Wy jesteście dla nas najważniejsi niezależnie, czy decydujecie się na sprzedaż drewna rozbiórkowego, czy jego zakup.

Jeśli jesteście klientami, którzy mają zamiar wykorzystać je ponownie, pragniemy Wam zagwarantować, że nasza firma daje staremu drewnu szansę na drugie życie i ma w tym ogromne doświadczenie. Wysokiej klasy sprzęt, najlepsze impregnaty oraz doświadczony zespół jest gwarancją najwyższej jakości usługi odrestaurowania starego drewna, które ponownie cechuje się najlepszymi parametrami.drewno-rozbiorkowe

Drewno pochodzące z rozbiórki stodoły, spichlerza, młyna czy domu drewnianego to prawdziwy rarytas. Zdrowe i dobrze zachowane może zostać  ponownie wykorzystane  przy budowie nowych budynków oraz przy aranżacji wnętrz. Znamy się na drewnie dlatego potrafimy docenić dobrą jakość drewna i zaproponować za niego korzystną cenę.

Chętnie kupimy od Państwa drewno pochodzące z rozbiórek, remontów drewnianych budynków czy z demontażu każdego budynku. Naszym głównym przedmiotem kupna są deski obiciowe, deski podłogowe oraz bale ciosane pochodzące z obiektów w całej Polsce.

Jeżeli macie Państwo jakieś wątpliwości i pytania to zapraszamy do kontaktu. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Dysponujemy własnym transportem, więc jesteśmy w stanie odebrać je z każdego miejsca w Polsce. Stawiamy na jasne reguły współpracy i fachowe doradztwo przy starym drewnie rozbiórkowym.

staredrewnokielce.pl

Wood –Fert
Przemysław Fert

Kołomań 105A
26-050 Zagnańsk

tel. 518952302
e-mail :biuro@staredrewnokielce.pl

Zobacz również: Stare deski | Stare drewno

Summary
Review Date
Reviewed Item
Solidny skup drewna, który sam dokonuje rozbiórki drewna na miejscu. Ceny skupu również bardzo korzystne. Polecam bez dwóch zdań.
Author Rating
5
Designed by www.eesignalboosters.co.uk, thanks to: http://www.r4isdhc-3ds.fr/, http://www.pitlanefairingss.com/ and ee signal boosters