Stare deski

Dlaczego skupujemy stare deski?

Stare desstare-deskiki mają swój niepowtarzalny urok. Prawdziwe drewno zastosowane przy aranżacji wnętrz oraz przy budowie domu potrafi stworzyć ciepłą, rodzinną atmosferę. Nasza firma zna się na drewnie i rozumie jego duży potencjał budowlano – estetyczny. Dlatego też zajęliśmy się skupem starych desek do odzysku. Skupujemy stare deski, odrestaurowujemy je i  sprzedajemy w postaci stylowych elementów architektoniczno – budowlanych. Naszym klientom za dobrze zachowane stare deski proponujemy uczciwą cenę. Dysponujemy własnym transportem dlatego bez obaw odbierzemy od Ciebie każdą ilość starych desek.

Przedmiotem naszej oferty jest skup wszelakich desek pochodzących z rozbiórki domów, stodół, jak i innych obiektów infrastruktury budowlanej. Kupimy od Ciebie deski obiciowe oraz deski podłogowe. Przedstaw nam swój budynek do rozbiórki lub zbiór desek a my dokonamy korzystnej dla Ciebie wyceny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Służymy fachową pomocą i doradztwem materiałowym.

Jakie korzyści niosą w sobie stare deski? Wielu być może nie potrafi ujrzeć w nich piękna, które my dostrzegamy na co dzień. Według nas mają one bowiem swój niepowtarzalny urok. Prawdziwe drewno zastosowane przy aranżacji wnętrz oraz przy budowie domu potrafi stworzyć ciepłą, rodzinną atmosferę. Nasza firma zna się na drewnie i rozumie jego duży potencjał budowlano – estetyczny. Dlatego też zajęliśmy się skupem starych desek do odzysku. Skupujemy stare deski, odrestaurowujemy je i sprzedajemy w postaci stylowych elementów architektoniczno – budowlanych.

Ofertę naszej firmy stanowi skup różnych desek pochodzących z rozbiórki starych domów, stodół oraz innych obiektów infrastruktury budowlanej, które stworzone są z tego naturalnego i oryginalnego budulca, jakim jest drewno. Kupimy od Ciebie deski obiciowe oraz deski podłogowe.

Niezależnie od jakości surowca, stopnia znajomości jakości sprzedawanego drewna, każdy z klientów może liczyć na nasz szacunek oraz sprawiedliwą wycenę. Mniej ważne jest to, czy oferujesz nam pojedyncze deski pochodzące z rozbiórki starego budynku, czy może masz zamiar przedstawić nam cały kompleks przeznaczony do rozbiórki. Zrób to, a nasi specjaliści jak najszybciej zjawią się w wyznaczonym przez Ciebie miejscu w celu dokonania sprawiedliwej i zawsze korzystnej dla naszego klienta wyceny. Nikt z Was nie poczuje się w żaden sposób oszukany. Znamy się na tym, co robimy i za dobrej jakości drewno potrafimy zapłacić naprawdę słono. Im słabsze stare deski nam Państwo oferujecie, tym nasza cena będzie niższa. W żadnym wypadku nie poczujecie się pokrzywdzeni. Nasi specjaliści dokładnie przyjrzą się oferowanym produktom, wszystko Wam dokładnie wytłumaczą, wskazując na najważniejsze parametry, które wskazują na wysoką cenę oraz dokonają sprawiedliwej wyceny. Ostatnie słowo zawsze należy natomiast do naszych klientów. Niczego nikomu nie narzucamy. Wszystkich zainteresowanych Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Służymy fachową pomocą i doradztwem materiałowym.

Wysoka i uczciwa cena to jedno. Nie zapominajmy, że dysponujemy również własnym transportem, dzięki czemu bez obaw odbierzemy od Państwa każdą ilość starych desek z zaznaczeniem, że im będzie ich więcej, tym lepiej. Nie musicie się martwić tym, że część towaru u Was zostanie. Nie zostawiamy swoich klientów w potrzebie, zawsze zabierając od nich wszystkie stare deski niezależnie od ich ilości.stare-deski-skup

 

Swoją ofertę kierujemy jednak nie tylko do posiadaczy starych desek. Poza nimi chcielibyśmy zwrócić się do wszystkich klientów zainteresowanych solidnym naturalnym materiałem budowlanym, który posłuży do wzniesienia budynku czy dekoracji Waszych mieszkań, domów czy budynków gospodarczych.

W odnawianiu starych desek mamy tak wielkie doświadczenie, że prace te nie mają przed nami żadnych tajemnic. Tak samo, jak staramy się pozyskiwać najlepsze deski, tak samo tylko i wyłącznie te o optymalnych parametrach oferujemy swoim klientom. Nabywając odrestaurowane stare deski w naszej firmie, masz świadomość, że sięgasz po budulec znakomitej jakości, który parametrami nie odbiega deskom całkiem nowym. W tym przypadku poza ich najwyższą jakością dostajesz oryginalny materiał naturalnie postarzony, który korzystnie wpływa na odbiór wizualny i klimat.
WYMIANA STARYCH DESEK NA NOWE:

staredrewnokielce.pl

Wood –Fert
Przemysław Fert

Kołomań 105A
26-050 Zagnańsk

tel. 518952302
e-mail :biuro@staredrewnokielce.pl

Zobacz również: Stare drewno | Drewno rozbiórkowe

Summary
Review Date
Reviewed Item
Miałem wiele starych desek które zostały mi po starej szopie. Firma Wood Fert odkupiła je ode mnie i od razu wypłaciła gotówkę. Solidny kontrahent.
Author Rating
5
Designed by www.eesignalboosters.co.uk, thanks to: http://www.r4isdhc-3ds.fr/, http://www.pitlanefairingss.com/ and ee signal boosters