fbpx
Demolition wood
Demolition wood

Drodzy Klienci,
Właśnie trafiliście Państwo na stronę największej firmy w województwie świętokrzyskim, która zajmuje się starym drewnem rozbiórkowym. Od wielu lat pozyskujemy stare drewno rozbiórkowe, aby następnie nadać mu drugie życie.


Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy zarówno klientów, którzy są w posiadaniu starego drewna pochodzącego z rozbiórki stodoły, spichlerza, młyna czy domu drewnianego, jak również tych, którzy chcieliby je pozyskać i wykorzystać przy wznoszeniu swojej budowli. Zdrowe i dobrze zachowane może zostać ponownie wykorzystane przy budowie nowych domów, konstrukcji oraz przy aranżacji wnętrz. Znamy się na drewnie, dlatego potrafimy docenić dobrą jakość drewna i zaproponować za nie korzystną cenę.

Cenimy sobie jakość, a swoje kontakty z klientami budujemy na wzajemnym zaufaniu i Waszym zadowoleniu.

Stała współpraca

Jeżeli macie Państwo jakieś wątpliwości i pytania to zapraszamy do kontaktu. Chętnie je rozwiejemy, licząc na długą i owocną współpracę. Dysponujemy własnym transportem, więc jesteśmy w stanie odebrać je z każdego miejsca w Polsce, z naciskiem na województwo świętokrzyskie. Stawiamy na jasne reguły współpracy i fachowe doradztwo przy starym drewnie rozbiórkowym.

Jeśli jesteście klientami, którzy mają zamiar wykorzystać je ponownie, pragniemy Wam zagwarantować, że nasza firma daje staremu drewnu szansę na drugie życie i ma w tym ogromne doświadczenie. Wysokiej klasy sprzęt, najlepsze impregnaty oraz doświadczony zespół jest gwarancją najwyższej jakości usługi odrestaurowania starego drewna, które ponownie cechuje się najlepszymi parametrami.

Damy korzystną cenę!

Drewno pochodzące z rozbiórki stodoły, spichlerza, młyna czy domu drewnianego to prawdziwy rarytas. Zdrowe i dobrze zachowane może zostać ponownie wykorzystane przy budowie nowych budynków oraz przy aranżacji wnętrz. Znamy się na drewnie dlatego potrafimy docenić dobrą jakość drewna i zaproponować za niego korzystną cenę. Za drewno rozbiórkowe naprawdę dobrej jakości jesteśmy w stanie zapłacić bardzo dobrze, wybijając się pod tym względem przed wcale nie małą konkurencję.

Wood Fert

Kołomań 105A
+48518952302
biuro@staredrewnokielce.pl

Contact

We are open to establish permanent cooperation with suppliers of old wood and old boards from all over Poland. We provide attractive prices, own transportation and constant collection of goods throughout Poland.

Wood Fert

NIP.959-18343-09
REGON: 260647740

Address

Kołomań 105A, 26-050 Zagnańsk

Phone no.

+48 518-952-302